WweTrkiye ®
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Wwe'nin Türkiyedeki Geniş Kapsamlı Forumu

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

JBL (Gerçek adını unuttum)

YazarMesaj
Hardy Boyz
Admin
Admin
Hardy Boyz

JBL (Gerçek adını unuttum) Empty
MesajKonu: JBL (Gerçek adını unuttum)   JBL (Gerçek adını unuttum) I_icon_minitimeSalı Kas. 10, 2009 6:25 pm

JBL WWF ve WWE'de kötü adam olarak yer aldı. 2006 yılında kazanacağına emin olduğu bir maçı kaybetti ve aynı gece Rey Mysterio ile bir maç yapacağını ve eğer kaybederse güreşi bırakacağını söylemişti. Maçı kaybetti ve artık spiker olacağını söyledi. Fakat yine de güreşmeye devam etti. Shawn Michaels'ı çalışanı olarak zorla aldı. Eğer Michaels gelmezse Michaels'ın eşini kaçıracağını söylemişti. Michaels da mecburen yanına geldi. Fakat 2009 No Way Out'ta Michaels ile karşılaştı. Eğer maçı HBK alırsa artık JBL'nin çalışanı olmayacak ve özgür olacaktı. Ama JBL alırsa HBK ismi olmayacak ve Michaels JBL'nin çalışanı olmaya devam edecekti. Maçı HBK aldı ve özgürlüğüne kavuşmuş oldu.2009 da rey mysterio ile intercontinental kemeri maçına çıktı.Ama Yenildi.Judgment Day de John Cena ile ı quit maç yaptı yenildi.Süper Bir Maçtı.Bu Maç Sonucu wwe den ayrıldı.Fakat buna rağmen arda bir hala ortalarda görünmektedir kofi kingstonun maçına karışmış ve kemeri kaybetmesini sağlamıştır.

JBL (Gerçek adını unuttum)
1 sayfadaki 1 sayfası